Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Zdrowie psychiczne – Lekcje Psychologii KOI

Zdrowie psychiczne

Prawdziwy przyjaciel
22 sierpnia 2019
Nie wszyscy będą zadowoleni
26 stycznia 2020

Małe i większe krzywdy czy przewinienia siedzą w nas i tworzą emocjonalne kamienie. Jeżeli czujesz, że jakiś kamień Ci przeszkadza, pomyśl skąd mógł się wziąć i jak go wyrzucić. Taki kamień to znak, że warto coś zmienić. Trzeba umieć się zatrzymać i pytać nasze ciało i umysł, bo tam są wszystkie potrzebne nam odpowiedzi.
Ponadto, warto znaleźć sposób, który pozwoli zrzucić nasze ciężary. Pomyśl, którym osobom możesz się zwierzyć czy poprosić o pomoc w trudnych sytuacjach? Wspomnienia, o których osobach stanowią dla Ciebie źródło siły i inspiracji?
Bycie w zdrowych relacjach z innymi ludźmi to podstawa zdrowia psychicznego. Życzę Ci takiej siły, żeby móc komuś, kto nas rani i obraża, nie odwdzięczać się tym samym.