Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Opinie – Lekcje Psychologii KOI

Opinie

Dziękujemy wszystkim za podzielenie się swoją opinią o nas. Mówienie otwarcie o korzystaniu z lekcji psychologii, zrozumienie potrzeb takiego wsparcia w naturalnym rozwoju siebie i swoich dzieci oraz dbanie o zdrowie psychiczne najbliższych pozwoli wielu ludziom przełamać wstyd lub krzywdzące stereotypy i sięgnąć po tą wiedzę w celu polepszenia jakości swojego życia.

 • Tomasz Cichocki wraz z Zespołem
  Dziękujemy KOI za wsparcie w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, z której mogli skorzystać zarówno nasi uczniowie, rodzice, jak i nauczyciele. Warsztaty zorganizowane oddzielnie dla dzieci i rodziców, jak i porady indywidualne udzielone nauczycielom, wzbogaciły wiedzę i ukazały pewne umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów wychowawczych. Podniosły także znacząco poziom świadomości szczególnie z zakresu psychologii - w przypadku dorosłych, oraz umiejętności psychospołecznych – w przypadku uczniów. Dziękujemy za profesjonalizm, elastyczność a także za ujmującą życzliwość pań trenerek, tak istotną w relacjach ludzkich, a tym bardziej w sytuacjach pomocowych. Wdzięczni za przekazaną wiedzę i otrzymaną pomoc, polecamy wszystkim KOI. I zapewniamy, że ona faktycznie koi :)
  Tomasz Cichocki wraz z Zespołem
  Dyrektor Szkoły Wyspa JP2
 • Basia, mama 3-letniego Antka
  Z Panią Agnieszką i elementami lekcji z rybką KOI mieliśmy okazję współpracować w trudnych momentach dla naszej rodziny, które w oczywisty sposób odbijały się na naszym 3letnim dziecku. Wsparcie i empatia jaką obdarzyła nas Pani Agnieszka była dla nas wybawieniem. Proste reguły życiowe, banalne schematy błędów jakie popełniamy, które przedstawiła nam pani psycholog, bardzo nam pomogły zdać sobie sprawę jak bardzo nieświadomi byliśmy nieprawidłowości w postępowaniu, które są tragiczne  w skutkach dla naszego dziecka. Całym sercem polecamy Lekcje Psychologii KOI. Rzadko zdarza się, żeby ktoś tak zaangażował się w problemy innych mając przede wszystkim na względzie dobro dzieci. Bardzo dziękujemy!
  Basia, mama 3-letniego Antka
 • Anna Krawcewicz
  Zdecydowanie polecam KOI wszystkim, którym zależy na dobrym kontakcie ze swoimi dziećmi. Prowadzące warsztaty są ekspertkami w tematach, o których mówią i jednocześnie potrafią swoją wiedzę przekazać w sposób przejrzysty i bardzo ciekawy. Na szczególną uwagę zasługują Agnieszka i Magda, gdyż przez wszystko, co robią widać ich zaangażowanie i pasje. Łatwość w przekazywaniu wiedzy oraz wysokie umiejętności interpersonalne przyczyniają się do wysokiej efektywności realizowanych zajęć. Przeprowadzone warsztaty są na najwyższym poziomie, przepełnione wartościami i mądrością.
  Anna Krawcewicz
  Mama Wiktorii i Magdy (13 i 9 lat)
 • Kaja Piórkowska
  W roku szkolnym 2017/2018 moja klasa wzięła udział w warsztatach pt. Lubię siebie i innych. O poczuciu własnej wartości. Tematyka zajęć była bardzo ciekawa i od pierwszych chwil wciągnęła uczniów w świat rybki KOI, która była główną bohaterką zajęć. Uczniowie słuchali prowadzących z zainteresowaniem, odpowiadali na pytania, przez cały czas brali aktywny udział w zajęciach. Prowadzące zajęcia były dobrze przygotowane merytorycznie. Metody, formy jak i środki prowadzenia zajęć były odpowiednio dobrane do tematyki oraz wieku uczniów. Dzięki rekwizytom, które towarzyszyły na lekcjach, zajęcia były atrakcyjniejsze i pozwalały na lepsze zapamiętanie omawianych treści. Panie prowadzące warsztaty szybko zdobyły zaufanie dzieci i znalazły z nimi wspólny język, miały właściwe podejście do uczniów, były pogodne, otwarte na ich pomysły, zwracały się do nich w sposób życzliwy i z humorem. Dawały szansę uczniom na wypowiedzenie się oraz podzielenie się własnymi pomysłami. Stale obserwowały reakcje uczniów i dostosowywały się do nich kierując ich uwagą. Każda część warsztatów była na swój sposób inna, ale równie interesująca i wzajemnie uzupełniała się z pozostałymi częściami warsztatów. W ogólnej ocenie warsztatów mogę stwierdzić, że były one bardzo przydatne i pomocne w codziennej pracy z dziećmi.
  Kaja Piórkowska
  wychowawca kl. II
 • Małgorzata i Robert
  Nasz 8-letni synek Antoś nie radził sobie z emocjami oraz miał problemy w relacjach z rówieśnikami. Indywidualne lekcje psychologii, o których dowiedzieliśmy się na warsztatach KOI, okazały się dla nas świetnym rozwiązaniem. Pomogły nie tylko Antkowi, zmieniły również funkcjonowanie całej naszej rodziny. Syn zaprzyjaźnił się z rybką KOI, a my korzystamy z konkretnych wskazówek od Pani Agnieszki – jak mądrze towarzyszyć dziecku w jego emocjach, decyzjach, nauce i zabawie. Oprócz radzenia sobie też w własnymi frustracjami, nauczyliśmy się, że ilość czasu z dzieckiem to nie to samo co jakość oraz, że nie wszystkim dzieciom po równo, a zgodnie z ich potrzebami, które potrafimy już zauważyć. Dziękujemy.
  Małgorzata i Robert
  rodzice trójki dzieci
 • Marta
  Spotkanie z Panią Agnieszką jest lekiem na wszystkie troski, jakie od lat towarzyszyły mi w życiu. Z każdą wizytą czułam, że odkrywam siebie na nowo. Dzięki profesjonalnej pomocy, znalazłam źródło swoich zmartwień, ale co najważniejszej poznałam metody, dzięki którym dziś odzyskuję równowagę psychiczną i wiarę we własne siły. Zostałam otoczona życzliwością i zrozumieniem, którego bardzo mi brakowało. Już po kilku spotkaniach czuję się mocniejsza i z niecierpliwością wyczekuję kolejnej wizyty. Dzięki pracy jaką wspólnie wykonałyśmy dziś wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Konsekwentnie realizuję nasz plan, zmieniam swoje zachowania, potrafię być asertywna i zadać o swój komfort. Chcę chwalić się zmianami jakie zachodzą w moim życiu. Atmosfera jaką tworzy Pani Agnieszka pozwala z lekkością mówić o swoim życiu i powodach, dla których się spotykamy. Zawsze otrzymuję dawkę pozytywnej energii i kopniaka motywacyjnego. Jestem szczęśliwa, że trafiłam pod „skrzydła” rybki KOI. 
  Marta
 • Włodzimierz Krawcewicz
  Warsztat, w którym uczestniczyłem przeprowadzony był na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i solidny. Warsztatowa formuła zajęć, uwzględniała moje potrzeby. Zajęcia były prowadzone w interesujący sposób. Mnóstwo wartościowych treści przekazanych w krótkim czasie! Sposób przeprowadzenia warsztatów świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu merytorycznym trenerów, dużej wiedzy praktycznej, umiejętności przekazywania informacji i dostosowania ich do potrzeb grupy. Z przyjemnością polecam KOI!
  Włodzimierz Krawcewicz
  Tata Wiktorii i Magdy (13 i 9 lat)
 • Marta
  Miałam okazję  uczestniczyć w warsztacie o poczuciu  wartości prowadzonym przez trenerki KOI - panią Agnieszkę oraz panią Magdalenę. Muszę przyznać, że zajęcia były przygotowane bardzo profesjonalnie. Obydwie panie w sposób bardzo ciekawy i przystępny prezentowały przygotowane treści. Oprócz swojej wiedzy merytorycznej dzieliły się z nami swoimi własnymi doświadczeniami, zarówno zawodowymi jak i rodzicielskimi. Uważam to za duży atut warsztatów.  Poza tym chętnie i wyczerpująco odpowiadały na pytania i wątpliwości uczestników. Warsztaty na pewno pozwoliły mi na nowo spojrzeć na moje własne dzieci i  zadać sobie ważne pytania dotyczące ich wychowania. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość uczestniczyć w tych warsztatach.
  Marta
  mama trójki dzieci
 • Marzena
  Idąc na warsztat „O poczuciu wartości” wydawało mi się, że będzie to tylko powtórka znanych mi treści i miło spędzony czas. Okazało się, że warsztat wniósł w moje życie wiele nowych bezcennych informacji. Pani Agnieszka i pani Magda potrafiły w bardzo ciekawy, sympatyczny, a jednocześnie bardzo profesjonalny sposób przekazać swoją wiedzę. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach, to był dobry czas…
  Marzena
  mama 13-letniej Magdy i 11-letniego Macieja
 • Kasia, mama 8-latka
  Jestem mamą ucznia drugiej klasy, w której Agnieszka przeprowadzała szkolenia z zakresu „Lubię siebie i innych”. Syn mój był zachwycony warsztatami oraz sposobem ich prowadzenia, otwartością i wspólnym dialogiem. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia warsztatów oraz przekazania wiedzy ośmioletnim dzieciom tak, aby zrozumiały jak się polubić, jak uwierzyć w siebie. Dzieci widząc Agnieszkę na korytarzu wołają: „Proszę Pani a kiedy przyjdzie do nas Rybka KOI?”. Rybka KOI jest dla mojego syna Ignasia przewodnikiem i wzorem jak się zachowywać, jak pozytywnie myśleć. Często wracamy do lekcji Agnieszki. Agnieszka jest tak ciepłą osobą, Ona i KOI to jedność. Mamy w domu książeczki KOI o poczuciu wartości, emocjach, złości oraz strachu. Lekcje psychologii nie tylko zmieniły myślenie mojego dziecka. One zmieniły też mnie, moje podejście do Ignasia i męża, bardzo dużo mnie nauczyły. Najważniejszą lekcją dla mnie to aby nie ukrywać emocji przed dzieckiem, nawet jak zrobi mi przykrość mówię mu o tym, uczy go to wrażliwości. Agnieszka bardzo Ci dziękuję za to, że jesteś i że mam szczęście Cię znać. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić lekcje z KOI.
  Kasia, mama 8-latka

Podziel się z innymi swoją opinią!

Przejdź do kontaktu