Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/warsztatowniakoi/domains/lekcjepsychologii.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Nie wszyscy będą zadowoleni – Lekcje Psychologii KOI

Nie wszyscy będą zadowoleni

Zdrowie psychiczne
26 stycznia 2020
Relacja to nie transakcja
26 stycznia 2020

Zdarza Ci się robić rzeczy, których nie chcesz robić, żeby tylko poczuć się akceptowanym czy lubianym? Niestety w wyścigu o uznanie innych meta nie istnieje, więc dajesz z siebie wszystko, żeby tylko zasłużyć na uznanie.
Jesteśmy różni, więc nie wszyscy będą Cię lubić, nie wszystkim będziesz się podobać i nie wszyscy będą myśleć to samo, co Ty. Każdy odpowiada za swoje myśli, emocje i zachowania – Ty nie możesz brać za to odpowiedzialności. Nie warto więc podporządkowywać swojego życia innym, warto być niezależnym, nie tracić siebie.
Pamiętaj, że w życiu dla innych jest coraz mniej miejsca dla Ciebie – tego prawdziwego, nie muszącego zabiegać o publikę. Nie musisz zadowalać innych, żeby być godnym miłości – już jesteś.
Ps. Do wszystkich rodziców – od Waszych relacji z dzieckiem w dużej mierze zależy, czy będzie ono szukać akceptacji na zewnątrz czy będzie akceptowało siebie takim, jakie jest i nie będzie “zadowalaczem” innych.